Zmena miesta konania tréningu coursingu

adminAktuality

Vážení priatelia coursingu registrovaní na tréning,
z dôvodu počasia bude zmenené miesto konania tréningu, pravdepodobne sa bude tréning konať v Modre. Presné miesto bude popísané na stránkach zajtra a dostanete informáciu aj do mejlu.
Ak Vám náhodou zmena miesta nevyhovuje a na tréning neprídete, prosím nezaudnite nám to oznámiť!
V prípade nepriaznivého počasia sa prosím informujte, či sa tréning koná na telefónom čísle – Dana Macejová, 0905 956 554!
Upresnenie lokality:
Momentálne nie sú na trénovanie dobré podmienky, pršalo, nemohlo sa kosiť, tak ako najlepšia alternatíva vyšla lúka v Bratislave nad Kramármi. Bude natiahnutá kratšia trať, bohužiaľ, podmienky momentálne viac nedovolia.
Popis cesty: pojdete na Kramáre, z hlavnej (Limbova) odobočíte na Vlarskú (ako k Národnému onkologickému ústavu), pôjdete po Vlarskej potom po hlavnej doľava na starú Klenovú a potom prudko doprava na panelovú strmú ulicu – Kĺzavá. stále po Kĺzavej pomedzi rodinné domy, potom cez les asi 1 km az prídete na malé parkovisko pri lúčke, na ktorej sa bude behať. Ďalej už je aj tak zákaz vjazdu)).
AK BUDE ŠKAREDÉ POČASIE, INFORMUJTE SA NA 0905 956 554 (Dana Macejová) ČI SA TRÉNING KONÁ!!!
Tí, ktorí sa odhlásili z tréningu, lokalita Modra im nevyhovovala, ak máte záujem o tréning v Bratislave, potvrďte prosím účasť.

Ďakujem za pochopenie,
za RHS
Dáša Šuleková