Tréning v autokempe Blatnica – 23.9.2006

adminAktuality

Vážení priatelia coursingu,
dávnejšie sme plánovali usporiadať coursing akciu v niektorej inej lokalite ako je Bratislava a asi teraz je ten správny čas. Snažili sme sa vybrať lokalitu tak aby bola dostupná pre celé Slovensko. Snáď sa to podarilo…
Kde: Martin – Autocamp Blatnica pri Gaderskej doline.
Kedy: 22. – 23. 09.2006
Čo sa bude diať: coursing tréning s možnosťou vyskúšať si so svojim psíkom čo to vlastne coursing je a aj behať licenčné behy

Uzávierka prihlášok: 18.9.2006

Tréning sa koná v sobotu 23.09. cca o 10:00 v areáli Autocampu . Po tréningu bude pauza a navečer sa necháme poučiť od MVDr. Smatanu na tému  – Pohybový aparát psíkov a výživa pri krátkodobej záťaži. Aby to nebolo len o coursingu povieme si aj o iných schopnostiach našich psíkov – o canisterapii. Aby sme mali tú správnu „potréningovú“ atmosféru, môžeme si dať pripraviť  guláš s voľnou „coursing“  zábavou.
Ubytovanie je zabezpečené v chate autocampu, kde je aj reštaurácia. Pre rezerváciu ubytovania a prihlásenia psa na tréning je potrebné sa záväzne prihlásiť cez ONLINE FORMULÁR, aby sme vedeli zabezpečiť kapacitu. Kto sa prihlásil, nájdete v ZOZNAME PRIHLÁSENÝCH.
V prípade nejasností coursing@coursing.sk

Tešíme sa na Vás a samozrejme na Vašich psíkov!

Racing Hounds Slovakia

*********************************************************************************************************************************

Lure Coursing in the Countryside

It has been our intention since quite a while to organise a coursing meeting outside of Bratislava and it seems that the right time have just arrived!

We have tried selecting a location that can be accessible from the whole of Slovakia and we hope it will suit to all of you!

Where: Camp Blatnica (Garderska Dolina)

When: 22 and 23 of September 2006

Entry deadline: 18 of September 2006

What’s on the programme:

A possibility for the newcomers to try out the coursing with your dog as well as to take part in the license runs for the more experienced ones
Training will take place inside the camp area on Saturday, 22nd of September at 10am.
The evening will be filled with a lecture on “Physiology and correct nutrition in coursing” conducted by MVDr. Smatana followed by a talk on canine therapy.
Plus, the traditional ‘gulash’ and some entertainment will surely help us relax after a hard day!
Please make sure you book your accommodation and your dog’s participation well in advance via this ONLINE FORM as the space is limited. You can review your confirmed booking in this LISTING.

For any further information please feel free to contact us on coursing@coursing.sk