RACING HOUNDS FOTO 2006

adminAktuality

Vážení priatelia coursingu,

počas sezóny 2006 ste určite aj vy fotili výkony svojich psíkov na coursingoch a dostihoch. Väčšinou tieto snímky skončia na cd–čkách v privátnom archíve. Aby tomu tak nebolo aj v tejto sezóne, rozhodli sme sa vyhlásiť súťaž „RACING HOUNDS FOTO 2006“. Do tejto jedinečnej súťaže posielajte prosím len fotky „akčné“ – psíkov v pohybe. Hlasovať o najlepšie foto sa bude priamo na klubovej stránke. Klub Racing Hounds Slovakia vyhlási najlepšie foto k 01.12.2006 a prvých troch víťazov odmení vecnými cenami. Tešíme sa na super fotky.

Fotografie môžete posielať od 15.09.2006 do 01.11.2006 e-mailom na adresu foto@coursing.sk  /na veľkosti a formáte nezáleží/. Každý autor môže do súťaže poslať maximálne 3 fotografie. V maily s fotografiou uveďte meno, priezvisko, mesto a štát autora.

Klub Racing Hounds Slovakia si vyhradzuje právo na použitie materiálov pre ďalšiu medializáciu (ak sa podarí, bude aj výstava). Klub Racing Hounds Slovakia si vyhradzuje právo zmeny podmienok súťaže.

*********************************************************************************************************************************

Dear friends,

We all love to watch good action photography from the coursing sessions and as we are sure that many of your  best action shots from the trainings or races end up in your private archives, we have decided to announce the BEST RACING HOUNDS PHOTO 2006 competition. Voting for the best shot will be accessible on the Racing Hounds Slovakia Club’s web site.

You are requested to send the ‘action’ shots (maximum of 3 photos per author) to foto@coursing.sk  along with your full name, city and country of residence.

The start date is September 15 th, the entry deadline is November 1st.

Racing Hounds Slovakia reserves the right to use the use the entered images for any media and promotion related purpose. Racing Hounds Slovakia also reserves the right to change the conditions of the above competition at any given time.