Nová webová stránka

adminAktuality

Keďže predchádzajúca stránka by o chvíľu oslávila už 10 výročie a technologicky bola zastaralá, vyskytovali sa na nej chyby, rozhodol som sa pre vytvorenie novej stránky postavenej na súčasných technológiách, ktorá by mohla vydržať ďalších 10 rokov. Čo nové prináša stránka?

Stránku si môžete prezerať okrem PC aj na tabletoch a mobilných telefónoch.

Články sú automaticky publikované na našom facebookutwitteri. Pripojiť sa k nám na týchto sociálnych sieťach môžete pomocou ikon na spodnej lište.

Ak nemáte čas na našu stránku alebo sociálne siete, môžete od nás odoberať novinky pomocou RSS kanála alebo Vám cez mailing list budú všetky nové informácie posielané na Váš mail. Ak ste boli prihlásený na odber noviniek na našom starom webe, prihlasovať sa nemusíte. Novinku aj o tomto webe by ste mali mať vo svojom maili. Ak nemáte záujem naďalej novinky odoberať, kliknite na link v maili od nás “Odhlásiť odber”. Ak máte záujem o novinky a ešte ste prihlásený neboli, môžete tak urobiť v pravom stĺpci na našej stránke “Odber noviniek”. Nezabudnite ale potom potvrdiť overovací mail od nás, inak novinky nebudete dostávať.

Jednotlivé články si môžete zdieľať na vlastnom facebooku, twitteri alebo google+. Ikony na zdieľanie sú umiestnené nad jednotlivými článkami.

Pri poslaní prihlášky na pretek alebo tréning dostanete potvrdenie o zaregistrovaní na Váš mail.

Ak máte nejaké pripomienky alebo nápady, pošlite mi mail na dodo@coursing.sk.