Koncoročná informácia

adminAktuality

Blíži sa nám záver roka, poznáme mená tých najlepších za sezónu 2008. V mene všetkých priaznivcov coursingu, ďakujem za podporu všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k tomu, aby akcie RHS sa mohli niesť v príjemnej atmosfére.
V roku 2009 nás čaká veľa významných podujatí, či to budú ME v coursingu vo vedľajšej Českej republike koncom júla, kde veríme v hojné zastúpenie slovenských reprezentantov a členov nášho klubu, alebo Európska výstava chrtov v auguste na Slovensku, a potom hlavná výstavná udalosť sezóny – októbrová svetová výstava v Bratislave.

Z tohto dôvodu sme naplánovali na sezónu 2009 len dve oficiálne podujatia:
3.5.09 Majstrovstvá Slovenska CACT, všetky plemená, Bratislava
2.8.09 Grand Prix Bratislava CACIL, CACT, len chrty, Bratislava

Klub ešte zastreší dostihové majstrovstvá Slovenska, ktoré sa odbehajú 19.9.09 v Ledniciach a ak počasie dovolí usporiadame aj klubový pretek pre nechrtie plemená koncom októbra.

Radi by sme v budúcej sezóne robili ešte viac tréningov ako v tomto roku, príp. úpravou navijáku zvýšili kapacitu na tréning. Takisto plánujeme coursingové sústredenie, ktoré sa uskutoční počas niektorého z víkendov.

V januári alebo februári pripravujeme klubový večierok so slávnostným odovzdávaním cien coursingový a dostihový víťaz. Informácie sa objavia na stránke počas januára.
Súčasťou bude členská schôdza, na ktorú dostanú členovia pozvánku poštou, verím, že sa stretneme v hojnom počte.

Prajem Vám všetkým pokojné prežitie Vianočných sviatkov, veľa šťastia a úspechov vo všetkých oblastiach v roku 2009,

za výbor Racing Hounds Slovakia,

Dáša Šuleková
tajomník klubu