Pozvánka na Majstrovstvá Slovenska v coursingu 2016

Ivan PadejAktuality39 Comments

MS Hôrky 2016

Milí priatelia coursingového športu!

Radi by sme Vás pozvali na CACIL, CACT pretek – Majstrovstvá Slovenska v coursingu, ktoré sa budú konať dňa 5. – 6. 3. 2016 v Žiline.

Prihláška a propozície budú čoskoro zverjenené na webovej stránke RHS a na facebooku.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v Žiline!

 

Dear coursing Friends!

We would like to invite you to the Slovak Championship Coursing awarded with CACIL and CACT, which will take place on March 5th – 6th in Zilina.

The entry form together with the race regulations will be published soon on our RHS website and facebook.

We are looking forward to see you in Zilina!

 

Racing Hounds Slovakia Team

Komentáre

39 Comments on “Pozvánka na Majstrovstvá Slovenska v coursingu 2016”

  1. Spojil som sa s predsedom DCK a kritériá nominácie na ME sú nasledovné: 1. Coursingový víťaz 2015; 2. Umiestnenie do 6.miesta na predchádzajúcich ME; 3. tri najlepšie umiestnenia v predchádzajúcej sezóne – to je na každom aké a odkiaľ si dá.

    1. ale zdá sa mi aj tak spravodlivejšie posudzovať celú minulú sezónu, ako keď my musíme tento rok odbehnúť 2 závody u nás, z toho min. jeden musí byť nominačný. Inakšie coursingový víťaz a majster Európy idú automaticky

  2. Nominovaný je automaticky Coursingový víťaz 2015, potom umiestnenie na predchádzajúcich ME a výsledky z minulého roku. V prípade, že budú psy s rovnakými výsledkami, rozhodujú posledné preteky pred ME (Žilina a Jasenie). Absolvovanie aspoň 2 pretekov v živote je minimum na nomináciu. To znamená, že nemusia byť v tomto roku.

    1. Ivo, ale v prípade, že sa hlási viac ako 6 psov z jedného plemena a pohlavia, musia byť stanovené nominačné kritériá, aby sa do nominácie vybralo práve tých 6 psov či fien a tými sú v niektorých krajinách výsledky z nominačných pretekov.

  3. Je tento coursing povinny na kvalifikaciu na ME? V poriadku som totiz nasla iba formulaciu, ze pes musi absolvovat 2 coursingove preteky aby sa kvalifikoval, ale nie je tam definovane, či sa rataju aj coursingy v zahranici alebo to musia byt tie 2 vypisane v SR pred junom. Vopred vdaka za info!

    1. Na Slovensku nemáme povinné kvalifikačné preteky….Nominačné kritériá sú zverejnené v Národnom poriadku 4.8.2.1 – kritériá výberu reprezentantov :-)….a stačia aj preteky zo zahraničia 🙂

Pridaj komentár