Výsledky – Národný coursing Grand Prix Slovakia 2017

adminAktuality0 Comments

 

Grand Prix 2017 – Galanta – CACT
Dog Owner Evaluation
No. Name Sex Name Country I. Heat II. Heat Σ Place
Barsoj – Standard – male Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1535 GAVRIIL BORISOVICH Mraja M Oľga Dašková SK 171 180 351 1 CACT
1531 Vasart Na Pole On Pobeditel M Olga Daškova SK 161 176 337 2 rCACT
1534 Ilya Mraja DU CLOS VREMONTOIS M Oľga Dašková SK 159 174 333 3
Barsoj – Standard – female Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1445 Aglaja Radena Slovakia F Radovan Bočák SK 183 186 369 1 CACT
1505 Gavriila Radena Mraja F Radovan Bočák SK 183 172 355 2 rCACT
1510 Azalija Radena Slovakia F Mária Kasnyiková SK 173 118 291 3
Afghan Hound – Standard – mix Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1476 Vincent van Gogh Gandamak male Alex & Manfred Bezák & Wokner SK 181 186 367 1 CACT
1446 Bahirra Juwel von Persien F Katarína Chupeková SK 188 177 365 2 rCACT
1475 Victoria Gandamak F Alex Bezák SK 179 172 351 3
1447 Alejandro Doozy M Pavlína Halmazňová CZ 180 164 344 4
Saluki – Standard – male Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1517 Aranel Giliath M Adriana Michalikova CZ 182 184 366 1 CACT
1440 Futun Al Zahra M Martin Ryslerová CZ 186 179 365 2 rCACT
1449 Fawad AL Zahra M Nina Strišková SK 175 168 343 3
Saluki – Standard – female Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1507 Daniya al Naqawa F Lea Furyová CZ 185 189 374 1 CACT
1472 Enam Tall Afar F Barbora Čolovičková SK 182 188 370 2 rCACT
1448 Celiora Lux Essenia F Valéria Miertušová SK 181 185 366 3
1500 Adilah Al Nasya F Hana Bednaříková CZ 182 183 365 4
1536 Anisa Azhar z Gibesovy zahrádky F Miroslava Pilková SK 180 180 360 5
Sloughi – Standard – mix Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1528 Bedouine Balkan Sighthound F Ivan Pádej SK 188 195 383 1
Piccolo Levriero Italiano – Sprinter – mix Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1509 Blue Velvet Duelano M Dana Macejová & Zbyšek Hrubec SK 184 183 367 1
1460 Caviar Amante monello M Marián Meliš SK 178 186 364 2
Piccolo Levriero Italiano – Standard – mix Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1504 Buggy Camino Bianca F Jiří Švestka CZ 189 194 383 1 CACT
1438 Giorgina Annaperla F Andrea Vachová CZ 189 190 379 2 rCACT
1444 HAWK ANNAPERLA M KAREL PODLAS CZ 187 189 376 3
1506 Ully Ullyanna Rozárka F Andrea Kleinová SK 179 183 362 4
1439 Abia Asma Annaperla F Andrea Vachová CZ 182 163 345 5
Whippet – Sprinter – mix Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1452 Easy on the Eye de Wallrock M Jana Mládková CZ 186 187 373 1 CACT
1441 Archie Invisible Wings M Kristina Bugyiova SK 186 184 370 2 rCACT
1451 Fiction Factory Petula-Vera M Petra Poláchová CZ 180 185 365 3
1511 Ishka Baha Isis Wind F Isida Murgašová SK 180 182 362 4
1488 Bourbon of Classy Styrian M Miriama Hudecová SK 178 178 356 5
Whippet – Standard – male Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1530 Fierce Fireball Blaze M Roman Božik SK 191 189 380 1 CACT
1483 FAUST Discobolos M Dalibor Steindl SK 187 188 375 2 rCACT
1470 Alijamo´s Applejack M Monika Kozánková SK 186 187 373 3
1514 Jensen Isis Wind M Marián Piffko SK 190 183 373 4
1520 Iron No Limit Gentle Heart M Vlasta Osvaldova CZ 184 183 367 5
1529 Mister Dolce Good To See You M Roman Božik SK 184 180 364 6
1515 Alvin Monkali M Marián Piffko SK 183 180 363 7
1520 Oskar Korleszko M Michał Fijałkowski PL 175 175 350 8
Whippet – Standard – female Judges: Dáša Šuleková + Jozef Kaffka
1463 Fierce Fireball All-In F Emese Gyóllai & Hannes Krapfenbauer HU 193 193 386 1 CACT Best In Field
1473 Alijamo´s Anisette F Monika Kozánková SK 188 189 377 2 rCACT
1525 Blue Berry Fast Angels F Slávka Kesanová SK 188 185 373 3
1471 Alica Almir´s Family F Monika Kozánková SK 184 187 371 4
1513 Jennifer Isis Wind F Isida Murgašová SK 188 182 370 5
1519 London´s fog Fabulous Cameo F Jozef Marek SK 183 181 364 6
Komentáre

Pridaj komentár