Výsledky „Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska 2015 chrty – CACT, CACIL – 25. 04. 2015

adminVýsledkyPridať komentár

medals

BODY a hodnotenie M SR chrty 2015

Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska 2015  25.4.2015
Dog Owner Evaluation
No. Sex Name Country I. Heat II. Heat Σ Place
BARSOJ ROZHODCOVIA / JUDGES:  Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
7 Dogoni Menja Mraja P/M Oľga Dašková SK 162 163 325 1. MM SR CACIL CACT
11 B’Laure Wilwarin von Dretowitz S/F Lukáš Jakl SK 162 162 324 2. MM SR rCACIL rCACT
14 FIGURA SOVERSENSTVA Mraja S/F Radovan Bočák SK 160 163 323 3
10 BELEG HERU von Dretowitz P/M Kateřina Miklová CZ 157 165 322 4
9 Arad Minui von Dretowitz P/M Zbyšek Hrubec CZ 157 160 317 5
8 Dostigaj Bolšego Mraja P/M Tatiana Ratuska SK 158 152 310 6
12 ARIANA MORANA Alojka S/F Andrea Pšenková SK 0 0 0
13 ACHILEA VESNA Alojka S/F Andrea Pšenková SK 0 0 0
15 Asha Batyah Mraja S/F Martina Ružinská SK 0 0 0
AFGAN HOUND ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
5 Bahirra Juwel von Persien S/F Katarína Chupeková SK 159 167 326 1. MM SR CACIL CACT
3 BLUE BRILIANT Kaskarak-Shahra P/M Alena Palárcová SK 158 161 319 2. MM SR rCACIL CACT
1 Bahír Gasan Czatyrdach P/M Šárka Kahánková CZ 158 150 308 3 rCACT
2 Alejandro Doozy P/M Pavlína Halmazová CZ 155 0 155  INJ
4 Lumia Lu-Kon S/F Věra Malátková CZ 0 0 0 DNF
6 Zimrida z Allahovy země S/F Monika Neznalová CZ 0 0 0 DNF
DEERHOUND ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
16 Princess of Love von der Oelmuhle S/F Sylwia Migut PL 166 162 328 1. MM SR
GALGO ESPAŇOL ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
18 Cous-Cous Regaliz Dulce S/F Hana Richterová CZ 159 164 323 1. MM SR
17 Hot Isle Edgardo P/M Hana Richterová CZ 161 161 322 2. MM SR
GREYHOUND ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
19 Straight ahead Basil P/M Kristína Bachanová SK 163 165 328 1. MM SR
IRISH WOLFHOUND ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
21 Erlina Caen Morhen S/F Petr Klímek CZ 160 161 321 1. MM SR
20 Good Lucky Bart by Libami P/M Petr Klímek CZ 158 160 318 2. MM SR
22 MAGYAR AGAR ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
22 Aureola Mobilis in mobile S/F Ladislav Garay CZ 162 162 324 1. MM SR
PLI STANDARD ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / M. Petrovská SK
25 Atilo Brai Chmelnicki P/M Ludmila Tomnová CZ 163 163 326 1. MM SR CACIL CACT
24 Fangio Famoso Tredici P/M Cristina Balzaneli SK 162 160 322 2. rCACIL rCACT
23 EL EBEN Mraja P/M Radovan Bočák SK 147 168 315 3
26 Abia Asma Annaperla S/F Andrea Vachová CZ 156 144 300 4. MM SR CACT
28 Ednah Mraja S/F Jana Mrázová SK 146 138 284 5. rCACT
27 Dervisch Passerella Princess S/F Jana Mrázová SK 150 0 150 6
PLI SPRINTER ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / M.Petrovská SK
31 Adelchi Momo P/M Cristina Balzaneli IT 166 168 334 1. MM SR CACT
30 Eterno di Sangue Regale P/M Martina Červenáková SK 165 167 332 2. rCACT
29 Blue Velvet Duelano P/M Zbyšwk Hrubec CZ 161 162 323 3
SALUKI ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
37 Ta’zim Gehna Gazalah S/F Alžbeta Fľaková SK 163 165 328 1. MM SR CACIL CACT
34 Maysoona’s Baariiq P/M Susanna-Eva Kögl AT 163 159 322 2. MM SR rCACIL rCACT
32 Badar AL-NAJIR P/M Mikulas Kevely SK 159 160 319 3
36 Ayman Deluca Moravia P/M Hana Kopecká CZ 160 159 319 4
35 Bahaador al-Quadar P/M Hana Kopecká CZ 158 160 318 5
33 Bakhtyar al-Quadar P/M Susanna-Eva Kögl AT 0 0 0 DNF
SLOUGHI ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
39 Usamya Rašaja Bohemia Genao S/F Věra Malátková CZ 161 161 322 1. MM SR CACIL CACT
42 Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére S/F Věra Malátková CZ 159 160 319 2. rCACIL rCACT
43 Ula Rašaja Bohemia Genao S/F Věra Malátková CZ 159 159 318 3
62 BASIR El Guerrouj P/M Vlado Ferko SK 157 160 317 4. MM SR
41 Victory Bohemia Genao S/F Věra Malátková CZ 161 156 317 5
38 Vahab Bohemia Genao P/M Věra Malátková CZ 160 156 316 6
40 Zahra Bohemia Genao S/F Věra Malátková CZ 0 0 0
WHIPPET STANDARD MALE ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
49 Mister Dolce Good To See You P/M Slavomíra a Roman Božíkovci SK 160 166 326 1. MM SR CACIL CACT
50 Fierce Fireball Blaze P/M Slavomíra a Roman Božíkovci SK 161 163 324 2. MM SR rCACIL rCACT
45 Jensen Isis Wind P/M Marián Piffko SK 159 163 322 3
47 Hidalgo Isis Wind P/M Michal Mikula SK 159 163 322 4
46 Alvin Monkali P/M Marián Piffko SK 159 162 321 5
48 Tisza-parti Szélvész Adonisz P/M Bodó Eva HU 159 162 321 6
44 FAUST Discobolos P/M Dalibor Steindl SK 162 0 162  INJ
WHIPPET STANDARD FEMALE ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / J.Mrázová SK
54 Tisza-parti Szélvész Levendula S/F Kökény Zoltán HU 162 166 328 1. MM SR CACIL CACT
51 Fierce Fireball Badaboom S/F Simona Minarovičová SK 163 165 328 2. rCACIL rCACT
56 Culann´s quinta essentia S/F Albert Bálint SK 160 164 324 3
55 Uniqe z hedvábí S/F Martina  Tomšová SK 158 162 320 4
53 Adria Blue Dream Bohemia Genao S/F Lucie Boturová CZ 157 162 319 5
52 JENNIFER Isis Wind S/F Isida Murgašová SK 158 159 317 6
WHIPPET SPRINTER MIX ROZHODCOVIA / JUDGES: Z.Kubištová CZ / M.Petrovská SK
60 Cebiscuit Valentine Dogs P/M Bohumila Hanačíková CZ 161 166 327 1. MM SR CACT
57 Gucci Mon Cheri Toomie Trishel P/M Kristina Bachanová SK 159 166 325 2. MM SR rCACT
58 About Face Valentine Dogs P/M Denisa Machů CZ 159 165 324 3
61 Caity Valentine Dogs S/F Lucie Boturová CZ 160 163 323 4
59 Jaspis Isis Wind P/M Michal Mikula SK 159 163 322 5
Komentáre

Pridaj komentár