Výsledky Majstrovstviev SR 2011 – 22.10.2011

adminVýsledkyPridať komentár

Majstrovstvá SR 2011 – 22.10.2011
  Pes Majiteľ Hodnotenie
P.Č.   Pohlavie Meno Krajina I. kolo II. kolo Spolu Miesto
                 
  Mini Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
5 Baffy – Bichon P/M Alžbeta Fľaková SK 88 91 179 1. Majster SR
1 Bogbonga Kasai Abitibi – Basenji S/F Alena Veselá SK 88 91 179 2
2 Grenada z Bjelakovej záhrady – Border terrier S/F Zuzana Dzurillová SK 87 91 178 3
4 Chudobka Anibob – Český strakatý pes S/F Erika Fiantová CZ 85 91 176 4
3 Lancaster Sun Neptun – Beagle P/M Linda Lukáčová SK 84 90 174 5
6 Kitti – Trpasličí pinč S/F Renáta Jeloková SK 88 DNF DNF DNF
                 
  Large Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
19 Ally – Kríženec P/M Marek Jakubička SK 93 90 183 1. Majster SR
20 Andy´s Kiss Devil´s Fang – Louisiana Catahoula Leopard Dog P/M Dominika Cagaňová SK 90 87 177 2
17 Barbucha Flying Ear – Kólia krátkosrstá S/F Erika Fiantová CZ 90 87 177 3
13 Frankie´s Pearl Royal Hermelin – Dalmatín S/F Ing. Lucia Fratričová SK 89 86 175 4
11 Cayman Baskervill Next of kin – Boxer P/M ing.Martinů Michaela CZ 85 85 170 5
12 Ballantines ze Samoty zátiší – Boxer S/F Ing.martinů Michaela CZ 86 84 170 6
18 Ferrari Moravia Zaurak – Border Collie P/M Mária Gáliková SK 87 82 169 7
22 Daffy Mi-Ji (Yaga) – Malinois S/F Lakotová Martina SK DNF –- –- DNF
                 
  Čínsky chocholatý pes Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
33 Bree Deray Sun S/F Simona Kejhová CZ 89 95 184 1. Majster SR
31 Arthur Charen z Hájku P/M Lucie Kroupová CZ 88 92 180 2
32 Asscon Charmione de la Dubren P/M Lucie Kroupová CZ 87 91 178 3
34 Barbie Deray Sun S/F Yveta a Radek Skřivanovi CZ 86 91 177 4
                 
  PRJT Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
51 Dumbo Killer Hole (Fido) P/M Markéta Kolníková CZ 85 93 178 1. Majster SR
43 Lyla Černý Faun S/F Michaela Paninarova CZ 85 92 177 2
47 Butterfly Killers Hole S/F Michaela Balková CZ 84 92 176 3
48 Incident Paleur P/M Leona Urbanová CZ 84 92 176 4
44 Dougles Mandylion P/M Felixová Alexandra CZ 85 91 176 5
45 Babů Jaybea S/F Michaela Balková CZ 85 91 176 6
41 Inspirace Paleur "Tessie" P/M Lenka Holubová CZ 86 90 176 7
49 Galathea Paleur S/F Leona Urbanová CZ 83 91 174 8
42 Capone Tapka P/M Michaela Paninarova CZ 84 90 174 9
50 Héraklés Paleur P/M Ivana Mullerová CZ 84 89 173 10
52 Fox Meadow's Adorable Witch S/F Bibiána Košáriová SK 82 89 171 11
                 
  Peruánsky naháč Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
64 Diego Sarge Luramion P/M Michaela Kolaciová CZ 90 85 175 1. Majster SR
61 Blacky Nort Brun P/M H+P Kocmanovi, M Rajič CZ 91 84 175 2
63 Gaston Nort Brun P/M Magda Pešková CZ 88 82 170 3
65 Henry Nort Brun P/M Věra Felcmanová, Martin Ecler CZ 90 80 170 4
62 Cinie Nort Brun S/F H + P Kocmanovi CZ 89 78 167 5
                 
  Rhodesian ridgeback Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
74 Ciba S/F Daniela Bertova SK 86 86 172 1. Majster SR
71 Ares P/M Daniela Bertova SK 87 85 172 2
78 Rony P/M Renáta Jeloková SK 86 85 171 3
73 GICHINGA Slunce života P/M Martina a Marek Ulíkovi CZ 86 84 170 4
75 Aerin Gree-Gree S/F Hana Paclíková CZ 86 84 170 4
77 Anke Marloth S/F Monika Ondrušová CZ 85 84 169 6
76 Gregory Gamba z Tik. Vršku P/M Monika Jones CZ DNF DNF DNF DNF
                 
  Afgánsky chrt bez PP Judges: Milka Petrovská/SR a Jana Mrázová/SK 
21 Sara – Afgánsky chrt bez PP S/F Alena Palarcova SK 87 85 172 1. Majster SR
Komentáre

Pridaj komentár