Tréning coursingu – Smolenice 27.2.2016

adminAktuality14 Comments

smolenice - mapa

Termín: 27.2.2016 od 8:30

Miesto: Smolenice, GPS 48.511680, 17.439088

Lúka pri hlavnej ceste, smerom od Trnavy (Trstína) je to hneď vpravo po vjazde do obce Smolenice, smerom od Bratislavy (Modry) je to na konci obce Smolenice, treba odbočiť vľavo. Lúku vidno od cesty, oddeľuje ju pletivový plot s vjazdom priamo na lúku. Viď priložený obrázok.

https://www.google.sk/maps/@48.5122823,17.4383656,488m/data=!3m1!1e3?hl=sk&hl=sk

Kapacita: 15 účastníkov

Poplatok za beh 3 EUR člen, 6 EUR nečlen!!! Prosíme účastníkov aby si za tréning pripravili presnú sumu eur k plateniu !!!

Kontaktná osoba:  Ivan Pádej tel. 0908/230775 (ak máte otázky, prosím volajte a neposielajte SMS)

V prípade nepriaznivého počasia sa tréning nekoná!

Odporúčam priniesť vodu pre psíkov!

Na tréningu:

1)     Svojho psíka držte na vodidle, aj keď výborne poslúcha, coursingový tréning neslúži na trénovanie poslušnosti.  Ak by ušiel a vbehol do dráhy, je  to veľmi nebezpečné!!! Navyše to môže mať vážny dopad na coursingovú budúcnosť bežiaceho psíka v tréningu. Za vbehnutie do dráhy počas tréningu iného psa sa vyberá sankcia 17 EUR.

2)     Pokiaľ v danej chvíli nejde bežať Váš pes, nestojte v blízkosti vstupu do dráhy, štartu ani dobehu. K dráhe prichádzajte až na pokyn usporiadateľa.

3)     Príprava psa na štart nie je len vytiahnuť ho z auta, ale je potrebné ho pred behom trošku rozhýbať, rozchodiť príp. rozmasírovať. Čím je chladnejšie počasie, tým zahriate svalstva trvá dlhšie.

4)     Na štarte sa riaďte pokynmi usporiadateľov, psíka môžete vypustiť až na pokyn štartéra „go“. Návnadu musí usporiadateľ ťahať dostatočne pred psíkom, ak ho vypustíte skôr návnada, musí byť náhle potiahnutá rýchlejšie a začínajúci psík ju môže v nerovnom teréne stratiť z dohľadu. Navyše pri pretekoch je vypustenie psíka pred pokynom štartéra sankcionované strhnutím bodov.

5)     Ak Váš psík nechce dobrovoľne ulovenú návnadu pustiť, vypýtajte si na štarte náhradnú návnadu, pomocou ktorej ho odlákate, aby nebol zdržiavaný beh ďalšieho psíka.

6)     Po dobehu psa nechajte vydýchať ešte v pohybe, v kroku alebo v kluse, min. niekoľko minút.

!!! PROSÍME VŠETKÝCH ÚČASTNÍKOV ABY SI PO SEBE A SVOJICH PSÍKOCH (AJ EXKREMENTY) UPRATALI A  NEVYHADZOVALI ODPADKY NA LÚKE. LÚKA NIE JE SMETISKO !!!

Prihlásení:

Displaying 1 - 12 of 12

Meno psa/Name of dogPlemeno/BreedMenoPriezviskoMesto
Avril Lavigne GandamakAfgánsky chrtEnricoStefanizzi, MVDr.Nitra
Daddy's Girl Valentine DogswhippetAlexandraSládkováTrnava
Go Free Valentine DogswhippetAlexandraSládkováTrnava
Alijamo´s EllaryWhippetDášaArvajováLevice
Cara Radena Slovakia+Barin RadenaBarzoj 2xDasaFridrichovaMacov
KvapkaBarzojAlexandraAlbertovaBratislava
GrushaBarzojAlexandraAlbertova821 05
Aran Ambar KorroliovbarzojLukasJaklPalkovicova
Aina Arata KorroliovbarzojLukasJaklPalkovicova
Ancalima Wilwarin KorroliovbarzojLukasJaklPalkovicova
Gild the LilyWhippetRebecaAlbertováBratislava
Alijamo's EyreVipetLuciaHorvátováBratislava
Meno psa/Name of dogPlemeno/BreedMenoPriezviskoMesto

Ľutujeme, ale tréning je už obsadený.

Komentáre

14 Comments on “Tréning coursingu – Smolenice 27.2.2016”

    1. Pokiaľ ide o trening len pre chrtov bola možnosť tréningu v Bolerazi na Valentina. A čo sa týka Basenji všade inde sú bráni medzi Chrtmi.Ale aj na tomto sa pracuje. Pretože je to lovecké plemeno… 🙂

    2. Pokiaľ ide o trening len pre chrtov bol na Valentina v Bolerazi.. A čo sa týka Basenji je to lovecké plemeno. Tiež sa to rieši aby boli zaradení medzi chrtov na Slovensku. Inde behavaju medzi Chrtmi….

    3. RHS robi preteky pre vsetky plemena ktore maju zaujem bezat coursing, sme sportovy klub a sportu sa venujeme. Na trening je vypisanych 15 miest, obsadenych je len 11!!! a ziadne chrty sa okrem par vynimiek nehlasia! kto chce trenovat pride, chrta sme na trening vzdy zobrali aj ked bolo uz obsadene.

Pridaj komentár